LOGO TASARIMI 01

LOGO TASARIMI

499 TL (Üyelere Özel : 399 TL)

Amazon’da kendi markası ile satış yapmak isteyen tüm satıcıların ürünleri için bir logoya ihtiyacı var. Ürün gamınıza uygun ve profesyoneller tarafından tasarlanmış bir logo ile müşteriler nezdindeki kurumsal kimliğinizi güçlendirebilirsiniz.

Ekibimiz basmakalıp logolar yerine markanızın kimliğini yansıtan, kişiye/şirkete mahsus logolar üretiyor. Bu kapsamda sizden ürünlerinize ve markanızın kimliğine dair detayları dinliyor, logonuzu verdiğiniz bilgiler ışığında tasarlıyoruz.

Logo çalışması kapsamında nihai ürün tesliminden önce 2 adet revizyon hakkınız bulunmaktadır. İlk versiyon için teslim süresi 5 iş günüdür.

AMBALAJ TASARIMI 02

AMBALAJ TASARIMI

699 TL (Üyelere Özel : 559 TL)

Ürün ambalajı, Amazon’da kendi markası ile satış yapmak isteyen satıcıların önemli bir ihtiyacı. Ürün gamınıza ve marka kimliğinize uygun ve profesyoneller tarafından tasarlanmış bir ambalaj ile ürününüzü muadillerinden farklılaştırabilir, müşteriler nezdindeki kurumsal kimliğinizi güçlendirebilirsiniz.

Hizmet kapsamında marka logonuz ile üreticinizden alacağınız kesim şablonunu (dieline), tasarıma ilişkin istekleriniz ve diğer notlarınız ile birlikte tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Ambalaj tasarımı çalışması kapsamında nihai ürün tesliminden önce 2 adet revizyon hakkınız bulunmaktadır. İlk versiyon için teslim süresi 5 iş günüdür.

KULLANIM KILAVUZU TASARIMI 03

KULLANIM KILAVUZU TASARIMI

399 TL (Üyelere Özel : 319 TL)

Marka kimliği doğrultusunda profesyonelce hazırlanmış bir kullanım kılavuzu, müşteri deneyimini zenginleştirmek ve kurumsal kimliğini güçlendirmek isteyen Amazon satıcılarının yararlandığı başlıca unsurlardan birisi.

Tasarım hizmeti kapsamında kullanım kılavuzunda yer alacak metni, varsa marka/logo bilgilerinizi, üreticiden alınacak kılavuz şablonunu ve tasarıma ilişkin istek ve notlarınızı tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Kullanım kılavuzu tasarımı çalışması kapsamında nihai ürün tesliminden önce 2 adet revizyon hakkınız bulunmaktadır. İlk versiyon için teslim süresi 5 iş günüdür.

KULLANIM KILAVUZU YAZIM VE TASARIMI 4

KULLANIM KILAVUZU YAZIM VE TASARIMI

699 TL (Üyelere Özel : 559 TL)

Marka kimliği doğrultusunda profesyonelce hazırlanmış bir kullanım kılavuzu, müşteri deneyimini zenginleştirmek ve kurumsal kimliğini güçlendirmek isteyen Amazon satıcılarının yararlandığı başlıca unsurlardan birisi.

Ekibimiz sağlayacağınız bilgiler doğrultusunda kullanım kılavuzunuzu A’dan Z’ye eksiksiz bir şekilde hazırlamaktadır.

Yazım ve tasarım hizmeti kapsamında kullanım kılavuzunda yer verilecek içeriği, varsa üreticiye ait kılavuz metnini, yine mevcutsa marka/logo bilgilerinizi, üreticiden alınacak kılavuz şablonunu ve tasarıma ilişkin istek ve notlarınızı tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Kullanım kılavuzu yazımı ve tasarımı çalışması kapsamında nihai ürün tesliminden önce 2 adet revizyon hakkınız bulunmaktadır. İlk versiyon için teslim süresi 5 iş günüdür.

URUN WEB SAYFASI 5

URUN WEB SAYFASI

1099 TL (Üyelere Özel : 879 TL)

Şık ve profesyonelce tasarlanmış bir web sayfası Amazon’da başarılı olmak için önemli kilometre taşlarından birini oluşturuyor.

Amazon mağazanız için kuracağınız bir websitesi Amazon marka tescil süreçleri, bayi programları ve tüm Amazon Satıcı Performans Ekibi işlemleri için bir önkoşul olmakla birlikte, kapalı Amazon kategorilerini açtırmak ve tedarikçiler nezdinde saygınlık oluşturmak adına da önem taşımaktadır. Sahip olacağınız web sayfası e-posta toplama işlemlerine uygun olup, bu sayede kendi yorumcu ağınızı oluşturmanıza olanak tanımaktadır.

Ekibimiz marka kimliğinize ve ürün gamınıza uygun ve ürün ekleyip çıkarma ve fiyat değişiklikleri yapma gibi kritik işlemlere olanak sağlayan web sayfaları geliştirmektedir. Bu kapsamda sizin sağlayacağınız domain ve marka adını esas alıyor, Google SEO işlemlerine de uygun bir web sayfasını kısa sürede oluşturuyoruz.

Ürün web sayfası çalışması kapsamında nihai ürün tesliminden önce 2 adet revizyon hakkınız bulunmaktadır. İlk versiyon için teslim süresi 10 iş günüdür.

URUN OPTIMIZASYONU 6

URUN OPTIMIZASYONU

849 TL (Üyelere Özel : 679 TL)

Doğru anahtar kelimelere sahip ve okuyucuda güven uyandıran bir ürün listesi hem Amazon vitrininin en cazip noktalarında yer almak hem de sayfanıza giren Amazon kullanıcılarının ürününüzü almalarını sağlamak için bir önkoşul.

Alanında uzman ekibimiz ürün başlığınızı, ‘bullet’ listenizi, ürün açıklamanızı ve gizli anahtar kelimelerinizi baştan sona hazırlayarak bu önkoşulu yerine getiriyor. Ekibimiz ürününüz için yapacakları piyasa araştırmaları ve algoritma çalışmalarının ardından yüksek talebin ve düşük rekabetin olduğu arama sayfalarında yer almanıza ve müşteriyle doğru iletişimi kurmanıza olanak tanıyacak ürün listenizi eksiksiz bir şekilde hazırlıyor.

Ürün sayfası optimizasyonu için teslim süresi 5 iş günüdür.

URUN FOTOGRAFLARI 7

URUN FOTOGRAFLARI

1350 TL (Üyelere Özel : 1080 TL)

Sizi rakiplerinizden farklılaştıracak ve Amazon müşterilerinin ilgisini celbedecek ürün fotoğrafları Amazon’da satışın olmazsa olmazı.

Alanında uzman ekibimiz, ürün listenizin kalitesini artıracak, sayfanızı ziyaret eden kullanıcıların satın alım oranlarını yükseltecek ve size arama sayfalarında rekabet avantajı sağlayacak ürün fotoğraflarını hiçbir ekstra çaba sarf etmeksizin sadece Amazon satıcı paneline yükleyeceğiniz şekilde hazırlayarak kullanımınıza sunuyor.

Hizmet kapsamında tek bir ürüne ait 7 adet ürün fotoğrafı çekilmektedir. Talepleriniz doğrultusunda her bir imajda ürün betimleyici metin, tablo, logo ve efekt çalışmaları yapılmaktadır. Ürün fotoğrafları hizmeti ‘lifestyle’ olarak adlandırılan iç ve dış mekan ürün yerleştirme, imaj manipülasyonu ve modelli fotoğraf çekimi hizmetlerini içermemektedir. Hizmet, Amazon tarafından standart boyut olarak nitelenen 45x35x20 cm maksimum ölçülere sahip ürünlere yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. Ürün fotoğrafları için teslim süresi ürünün tarafımıza ulaşmasından itibaren 10 iş günüdür.